O hře VIAOVA 750

Ti z vás, kteří jste  nestihli hru dohrát do 27.6. máte šanci  až do 30.9.2017, kdy bude hra definitivně uzavřena.

Bohužel již bez nároku na výhru :-)
 
 

Důležité: Pro všechny finalisty hry VIAOVA 750

Finále hry proběhne tento pátek 30. června na akci Festival v ulicích v podhradí Slezskoostravského hradu v ostravské prezentační zóně, a to v době od 12.00 do 18.00 hodin (nejpozději finále hry končí v 19.00 hodin). Dostavit se můžete kdykoli v průběhu stanované doby, nejpozději ale v 18.00 hodin. V rámci finále budete odpovídat na finálovou otázku. Vaším úkolem bude otázku zodpovědět nejen správně, ale i v co nejkratším čase. Pokud budete mezi deseti hráči, kteří nejrychleji zodpoví finálovou otázku, nominujete se tím do superfinále, kde budete hrát o některou z deseti atraktivních cen.

Účast ve finále je podmíněna předložením platného e-ticketu s jedinečným kódem. Ten zašleme všem finalistům hry v elektronické podobě (na kontaktní e-mailovou adresu), a to po uzavření hry 28. června. V případě, že se stanete superfinalistou, bude superfinále probíhat veřejně tentýž den od 19.30 hodin na pódiu u Slezskoostravského hradu. 

Děkujeme všem hráčům za účast ve hře. Věříme, že jste se při hře VIAOVA 750 dobře bavili a něco zajímavé jste se i dozvěděli. Všem finalistům držíme palce a přejeme hodně štěstí ve finále! 

Tým organizátorů hry VIAOVA 750

 

Hru pořádá u příležitosti 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě statutární město Ostrava a je součástí celoročních oslav města. Jedná se o zábavně vědomostní hru o historii města Ostravy, která startuje již 1. května a vyvrcholí 30. června slavnostním finále v rámci Festivalu v ulicích. Hra je určena všem věkovým kategoriím a přijdou si na své i celé rodiny s dětmi. Ručíme vám za to, že se rozhodně nudit nebudete. Nejen že se dozvíte něco zajímavého z historie našeho města, ale nejúspěšnější z vás budou za svou snahu oceněni atraktivními cenami!

Podmínkou pro účast ve hře je vaše registrace na těchto webových stránkách. Hrát přitom můžete i prostřednictvím svých chytrých telefonů s připojením k internetu. Své přístupové údaje (Profil hráče) si dobře zapamatujte, budete je po celou dobu hry potřebovat! Po přihlášení do hry se vám postupně zobrazí 30 základních hracích oken, která se budou týkat 30 konkrétních míst v Ostravě. Každé hrací okno se tedy váže ke konkrétnímu místu ve městě. Postupně v průběhu trvání hry budou odkrývána další hrací okna, a to v rozmezí minimálně dvou dnů.

  1. kolo hry představuje pět otázek ke každému vybranému místu Ostravy. Odpovědi zadávejte do textových polí pro odpovědi na jednotlivé otázky. Po správném zodpovězení všech otázek se vám zobrazí praktický úkol II. kola.
  2. kolo hry představuje praktický úkol. Zde získáte informaci, jaký konkrétní úkol musíte na konkrétním místě vyřešit. K jeho vyřešení musíte konkrétní místo navštívit a zde pátrat po dalších indiciích vedoucích k vyřešení praktického úkolu. Správnou odpověď (řešení praktického úkolu) zadejte opět prostřednictvím svého Profilu hráče. Praktické úkoly jsou umístěny pouze na veřejně přístupných místech. Ale pozor, přístup na některá konkrétní místa může být omezen otevírací nebo provozní dobou konkrétního místa.

Vaším úkolem je správně vyplnit všechny otázky z I. a II. kola každého hracího okna!

Pokud jste se o hře dozvěděli až nyní, nevadí. Do hry VIAOVA 750 se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu jejího trvání, nejpozději pak 27. června. A stále máte šanci na výhru. I ve vašem případě je k zapojení do hry nutná registrace prostřednictvím registračního formuláře.

A ještě malá nápověda na závěr: správné odpovědi na teoretické otázky můžete najít v publikacích o městě, které už vyšly nebo vyjdou u příležitosti 750. výročí města od první písemné zmínky o Ostravě.

 

Držíme vám palce a budeme se těšit, že právě s vámi se setkáme na slavnostním finále 30. června!

Mobilní aplikaci pro android lze stáhnout zde.

Mobilní aplikaci pro IOS lze stáhnout zde.

Mobilní aplikaci pro WindowsMobile mobile lze stáhnout zde.

 

Podrobnosti o pravidlech hry VIAOVA 750 naleznete v záložce Pravidla.